Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

600 zł moneyback od Banku Pocztowego jednym z najlepszych na rynku

Data publikacji: 2017-09-12, Data modyfikacji: 2017-09-12
A A AWydrukDrukuj  
 
600 zł moneyback od Banku Pocztowego jednym z najlepszych na rynku

W rankingu „Kont osobistych z najlepszym moneybackiem” we wrześniu br. oferta Banku Pocztowego zajęła wysokie, 3. miejsce.  W ramach Programów promujących transakcje kartą do Bliskiego Konta Pocztowego i Pocztowego Konta Bez Ograniczeń Klienci mogą uzyskać nawet 600 zł zwrotu rocznie.

Bliskie Konto Pocztowe Banku Pocztowego oraz Pocztowe Konto Bez Ograniczeń to rachunki, które w połączeniu z Programami Banku Pocztowego pozwalają Klientom uzyskać 3. najwyższy zwrot na rynku – 600 zł w skali roku. Wystarczy aktywnie korzystać z karty do konta. Autorem rankingu jest portal Bankier PL.

- Cieszymy się, że oferta kont osobistych Banku Pocztowego jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. Co ważne, posiadacze Bliskiego Konta Pocztowego czy Pocztowego Konta Bez Ograniczeń Banku Pocztowego mogą za wykonywanie codziennych płatności kartą uzyskać na konto zwrot nawet 600 zł rocznie – mówi Karolina Stefanowicz, Dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów w Banku Pocztowym.

Na uzyskanie 5% zwrotu za płatności dokonane kartą do konta w wybranej kategorii – zdrowie, kultura, sport i rekreacja (do 240 zł/rocznie) pozwala Program „Same Korzyści”. Tymczasem w Programie „Pocztowe Korzyści” premiowane są płatności kartą dokonane na poczcie, w tym opłacanie rachunków (do 360 zł/rocznie). Klienci mogą jednocześnie czerpać korzyści zarówno z jednego, 
jak i drugiego Programu.  

Bank Pocztowy SA, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Bank Pocztowy SA
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   myśliborski

  Powiat myśliborski – powiat w wojewódzkie zachodniopomorskim, w którego skład wchodzą gminy: Barlinek, Dębno, Myślibórz, Boleszkowice, Nowogródek Pomorski oraz miasta Barlinek, Dębno i Myślibórz. Myślibórz jest stolicą powiatu.

  W powiecie jest 7 rezerwatów przyrody, które świadczą o atrakcyjnym turystycznie rejonie i możliwości wypoczywania na łonie natury. Dodatkowo znajdziemy tam Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazowy. Na terenie powiatu są tez dwa jeziora – Myśliborskie i Barlineckie, które są kolejnym powodem, aby odwiedzić te rejony.

  Dostaniemy się tam drogami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 23, 26, 31 i wojewódzkimi nr 121, 126, 127, 128, 130, 151, 156.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola