Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

II Koncert Charytatywny - 1 marca 2014 r.

Data publikacji: 2014-02-18, Data modyfikacji: 2014-02-19
A A AWydrukDrukuj  
 

Wszystkich mieszkańców Gminy Myślibórz, serdecznie zapraszamy na II Koncert Charytatywny na Rzecz Działalności Salki Rehabilitacyjnej dla Niepełnosprawnych Dzieci i Młodzieży z Myśliborza  w trakcie którego wystąpi Michał Grobelny oraz Łukasz Gocławski. II Koncert Charytatywny odbędzie się 1 marca br. ( sobota ) w Myśliborskim Ośrodku Kultury , start godz. 17.00.

W 2012 roku Stowarzyszenie Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń”z Myśliborza przy wsparciu Proboszcza Parafii rzymskokatolickiej p.w. św. Jana Chrzciciela ks. Jerzego Tobiasza ,  przyczyniło się do powstania salki rehabilitacyjnej dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży. Początki nie były łatwe ale nasza determinacja i pragnienie pomocy dzieciom w spełnieniu ich marzeń o sprawności i samodzielności przyczyniło się do wielkiego sukcesu jakim było  wyposażenia i otwarcia salki rehabilitacyjnej.

W 2012 roku odbył się I Koncert Charytatywny "Płomień Nadziei" w trakcie którego zebraliśmy około 4.000 tyś. zł.  Kolejnym działaniem mającym przyczynić się do otwarcia salki było zorganizowanie próby bicia rekordu Guinnessa w pchaniu auta osobowego na odległość ( Rekord został pobity !!! ). W trakcie próby bicia rekordu udało nam się zebrać około 2.000 tyś. zł. W 2012 roku laureaci Myśliborskiego SMAKU - "De Doctors" przekazali na rzecz Stowarzyszenia 3.500 tyś. zł

II Koncert Charytatywny odbędzie się 1 marca br. ( sobota )

w Myśliborskim Ośrodku Kultury, start godz. 17.00.

Harmonogram Koncertu Charytatywnego

Przybyłych Gości powita Myśliborski zespół ” Septet Band” – big band nominowany został do prestiżowej nagrody marszałka województwa Zachodniopomorskiego pn.” Talent Roku” - dla najlepszego wykonawcy – laureata przeglądów amatorskiego ruchu artystycznego.

Od najmłodszych lat powinniśmy uczyć dzieci wrażliwości i empatii dlatego też najmłodsi uczniowie Szkół Podstawowych wezmą udział w bloku muzyczno-tanecznym „Dzieci dzieciom”.

W trakcie koncertu odbędą się również licytacje bardzo ciekawych karnetów, voucherów oraz przedmiotów m.in.:

- 30 dniowa reklama w Radiu Lipiany

- Kurs Tańca z Karolem Czaczką

- Stworki Dorki

- Karnet na Zumbe

- Masaże kręgosłupa

- Nurkowanie wraz z instruktorem

- Usługi kosmetyczno-fryzjerskie

- Piękna biżuteria

- Obrazy

Gwiazdą tego wieczoru będzie Michał Grobelny oraz  Łukaszem Gocławskim.

Michał Grobelny – laureat większości polskich festiwali wokalnych, półfinalista dwóch najbardziej znanych programów typu talent show: „Mam Talent” oraz III edycji „ The Voice of Poland”. Jeden z najprzystojniejszych i najbardziej zdolnych uczestników The Voice of Poland. To jego występ Edyta Górniak podsumowała słowami „FENOMENALNY WOKAL, FENOMENALNY WYSTĘP!”

Łukasz Gocławski– artysta Teatru Kameralnego. Jako 14 – latek wygrał „Szansę na Sukces” piosenką „S.O.S „ – Kabaretu Starszych Panów. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany na wielu konkursach i festiwalach. Mocną stroną Łukasza jest piosenka artystyczna i estradowa.

Podczas koncertu będzie można skorzystać z poczęstunku ( kwa, herbata, ciasta) .

Więcej informacji na temat Koncertu znajdą Państwo na stronie  Facebook : Moda Na Wolontariat.

Poniżej prezentujemy Państwu przykładowe występy  Michała oraz Łukasza  którzy wezmą udział w Koncercie Charytatywnym.   

http://voice.tvp.pl/wideo/przesluchania-w-ciemno/michal-grobelny-when-i-was-your-man-12331405/#

http://www.youtube.com/watch?v=2ahX66Rm9Cw

Zachęcamy Państwa również do całorocznego wsparcia działalności salki.

GBS ODDZIAŁ W MYŚLIBORZU: 55 8355 0009 0052 2397 2000 0001

UM Myślibórz, Źródło artykułu: www.mysliborz.pl, Autor zdjęć: UM Myślibórz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   myśliborski

  Powiat myśliborski – powiat w wojewódzkie zachodniopomorskim, w którego skład wchodzą gminy: Barlinek, Dębno, Myślibórz, Boleszkowice, Nowogródek Pomorski oraz miasta Barlinek, Dębno i Myślibórz. Myślibórz jest stolicą powiatu.

  W powiecie jest 7 rezerwatów przyrody, które świadczą o atrakcyjnym turystycznie rejonie i możliwości wypoczywania na łonie natury. Dodatkowo znajdziemy tam Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazowy. Na terenie powiatu są tez dwa jeziora – Myśliborskie i Barlineckie, które są kolejnym powodem, aby odwiedzić te rejony.

  Dostaniemy się tam drogami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 23, 26, 31 i wojewódzkimi nr 121, 126, 127, 128, 130, 151, 156.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola