Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Koniec ferii w MOK

Data publikacji: 2014-03-05, Data modyfikacji: 2014-03-05
A A AWydrukDrukuj  
 

Myśliborski Ośrodek Kultury zorganizował dla dzieci i młodzieży zajęcia podczas ferii zimowych. Od 18 lutego w pomieszczeniach MOK (sala widowiskowa, hol górny i sala taneczna) odbywały się zajęcia muzyczne/wokalne, taneczne (taniec towarzyski i nowoczesny) oraz plastyczno/techniczne. Ferie zainaugurował teatr „Maska” z Krakowa w spektaklu „Wielka ucieczka”.

Przybyło ok. 60 uczestników i taka liczba utrzymywała się podczas wszystkich dni ferii. Zajęcia prowadzili instruktorzy z MOK, panie z MUTW i plastyczka. Uczestnicy podzieleni na grupy uczyli się śpiewu, tańca oraz  rysunku i rękodzieła. Kursy tańca i wokalne prowadzone były w formie zabawowej, a nabyte umiejętności dzieci zaprezentowały na Balu Przebierańców 27 lutego, gdzie przy muzyce i wspólnej zabawie prezentowały swoje talenty taneczne i wokalne. Zorganizowaliśmy wystawę prac plastycznych. W piątek 28 lutego odbyło się przedstawienie teatru lalek „Złota Kaczka” w spektaklu „Kwiat Paproci” wraz z warsztatami teatralnymi. Z relacji uczestników biorących udział w zajęciach możemy uznać, że taka forma organizowania przez nas ferii jest w pełni akceptowana i oceniana pozytywnie.

 

 

UM Myślibórz, Źródło artykułu: www.mysliborz.pl, Autor zdjęć: UM Myślibórz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   myśliborski

  Powiat myśliborski – powiat w wojewódzkie zachodniopomorskim, w którego skład wchodzą gminy: Barlinek, Dębno, Myślibórz, Boleszkowice, Nowogródek Pomorski oraz miasta Barlinek, Dębno i Myślibórz. Myślibórz jest stolicą powiatu.

  W powiecie jest 7 rezerwatów przyrody, które świadczą o atrakcyjnym turystycznie rejonie i możliwości wypoczywania na łonie natury. Dodatkowo znajdziemy tam Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazowy. Na terenie powiatu są tez dwa jeziora – Myśliborskie i Barlineckie, które są kolejnym powodem, aby odwiedzić te rejony.

  Dostaniemy się tam drogami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 23, 26, 31 i wojewódzkimi nr 121, 126, 127, 128, 130, 151, 156.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola