Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konsultacja projektu uchwały

Data publikacji: 2013-10-31, Data modyfikacji: 2013-11-01
A A AWydrukDrukuj  
 

Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe, do wzięcia udziału w konsultacjach projektu uchwały Rady Miejskiej w Myśliborzu w sprawie "Programu współpracy Gminy Myślibórz z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2014."

Na podstawie art. 5 ust. 5 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010r. Nr 234, poz. 1536 ze zm.) oraz zgodnie z uchwałą Nr X/48/2011 Rady Miejskiej w Myśliborzu z dnia 29 marca 2011r. w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania projektów aktów prawa miejscowego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe,do wzięcia udziału w konsultacjach

Uprawnieni do reprezentacji przedstawiciele organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, mogą składać pisemne opinie dotyczące konsultowanego projektu uchwały Rady Miejskiej w Myśliborzu w sprawie „Programu współpracy Gminy Myślibórz z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2014.”
Miejsce składania opinii – Biuro Obsługi Interesantów Urzędu Miasta i Gminy w Myśliborzu, Rynek im. Jana Pawła II 1.

Termin składania opinii – do 12 listopada 2013 r.

Treść projektu uchwały w sprawie „Programu współpracy Gminy Myślibórz z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2014.” dostępna jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Myśliborzu pod adresem bip.mysliborz.pl w zakładce „Organizacje pozarządowe” (kliknij tutaj) oraz na tablicy ogłoszeń w tut. Urzędzie. Dodatkowe informacje można uzyskać osobiście w Wydziale Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych tut. Urzędu, pok. 219 - 222, lub pod numerem telefonu 95 747 2064.

UM Myślibórz, Źródło artykułu: www.mysliborz.pl, Autor zdjęć: UM Myślibórz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   myśliborski

  Powiat myśliborski – powiat w wojewódzkie zachodniopomorskim, w którego skład wchodzą gminy: Barlinek, Dębno, Myślibórz, Boleszkowice, Nowogródek Pomorski oraz miasta Barlinek, Dębno i Myślibórz. Myślibórz jest stolicą powiatu.

  W powiecie jest 7 rezerwatów przyrody, które świadczą o atrakcyjnym turystycznie rejonie i możliwości wypoczywania na łonie natury. Dodatkowo znajdziemy tam Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazowy. Na terenie powiatu są tez dwa jeziora – Myśliborskie i Barlineckie, które są kolejnym powodem, aby odwiedzić te rejony.

  Dostaniemy się tam drogami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 23, 26, 31 i wojewódzkimi nr 121, 126, 127, 128, 130, 151, 156.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola