Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konsultacje projektu uchwały ws. wykazu kąpielisk

Data publikacji: 2014-01-17, Data modyfikacji: 2014-01-17
A A AWydrukDrukuj  
 

Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach projektu uchwały Rady Miejskiej w Myśliborzu w sprawie wykazu kąpielisk na terenie Gminy Myślibórz na 2014 r. Na podstawie art. 34a ust. 7 ustawy z 18 lipca 2001 r. Prawo Wodne burmistrz podaje do publicznej wiadomości projekt uchwały, o którym mowa w art. 34a ust. 1 wyżej cytowanej ustawy, w sposób zwyczajowo przyjęty, określając formę, miejsce i termin składania uwag oraz propozycji zmian do tego projektu uchwały, nie krótszy niż 21 dni od dnia ogłoszenia.

Miejsce składania pisemnych uwag i propozycji zmian do projektu uchwały: Biuro Obsługi Interesantów Urzędu Miasta i Gminy w Myśliborzu, ul. Rynek im. Jana Pawła II 1, 74 – 300 Myślibórz

Termin składania opinii: do 7 lutego 2014 r.

Treść projektu uchwały dostępna na stronie internetowej www.mysliborz.pl oraz pod adresem bip.mysliborz.pl w zakładce „projekty uchwał Rady Miejskiej” oraz na tablicy ogłoszeń w tut. Urzędzie.

Dodatkowe informacje można uzyskać osobiście w Wydziale Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych tut. Urzędu lub pod numerem tel. 95 747 2064.

 

UM Myślibórz, Źródło artykułu: www.mysliborz.pl, Autor zdjęć: UM Myślibórz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   myśliborski

  Powiat myśliborski – powiat w wojewódzkie zachodniopomorskim, w którego skład wchodzą gminy: Barlinek, Dębno, Myślibórz, Boleszkowice, Nowogródek Pomorski oraz miasta Barlinek, Dębno i Myślibórz. Myślibórz jest stolicą powiatu.

  W powiecie jest 7 rezerwatów przyrody, które świadczą o atrakcyjnym turystycznie rejonie i możliwości wypoczywania na łonie natury. Dodatkowo znajdziemy tam Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazowy. Na terenie powiatu są tez dwa jeziora – Myśliborskie i Barlineckie, które są kolejnym powodem, aby odwiedzić te rejony.

  Dostaniemy się tam drogami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 23, 26, 31 i wojewódzkimi nr 121, 126, 127, 128, 130, 151, 156.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola