Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Myślibórz Turystyczna Perełka / Soldin Herzlich Wilkommen

 
Proszę Szanownej PUBLIKI. Pokazałem w filmie niektóre sprawy zupełnie bezpłatnie, po prostu za "friko" Mogę to robić nadal. Nie oczekuję od nikogo żadnych gratyfikacji. Niech odpowiednie działy odpowiednich urzędów czerpią z tego materiału garściami. Zżymam się na myśl, że w Radzie Miasta i Gminy Myślibórz zasiada kilkunastu turków, którzy co miesiąc , za podobne do moich relacje przed sesyjnym mikrofonem biorą po 1000 PLN netto z naszej wspólnej kasy ! Należy przy tym dodać, że niczego innego pożytecznego nie robią.

 


reportermysliborski
 
Data pliku video: 2013-07-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   myśliborski

  Powiat myśliborski – powiat w wojewódzkie zachodniopomorskim, w którego skład wchodzą gminy: Barlinek, Dębno, Myślibórz, Boleszkowice, Nowogródek Pomorski oraz miasta Barlinek, Dębno i Myślibórz. Myślibórz jest stolicą powiatu.

  W powiecie jest 7 rezerwatów przyrody, które świadczą o atrakcyjnym turystycznie rejonie i możliwości wypoczywania na łonie natury. Dodatkowo znajdziemy tam Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazowy. Na terenie powiatu są tez dwa jeziora – Myśliborskie i Barlineckie, które są kolejnym powodem, aby odwiedzić te rejony.

  Dostaniemy się tam drogami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 23, 26, 31 i wojewódzkimi nr 121, 126, 127, 128, 130, 151, 156.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola