Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie Burmistrza Miasta i Gminy Myślibórz

Data publikacji: 2013-10-23, Data modyfikacji: 2013-10-28
A A AWydrukDrukuj  
 

W związku z przeprowadzaną oceną aktualności studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Myślibórz przyjętego Uchwałą Nr LXV/511/2010 Rady Miejskiej w Myśliborzu z dnia 28 czerwca 2010 roku w kontekście potrzeb przeprowadzenia procedury zmiany, zawiadamiam o możliwości składania wniosków do zmiany studium w celu określenia ilości zmian i zakresu uchwały o przystąpieniu do sporządzenia zmiany studium. 

Zainteresowani mogą składać wnioski w formie pisemnej na adres: Urząd Miasta i Gminy, Rynek im. Jana Pawła II 1, 74-300 Myślibórz lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres gkb.umig@mysliborz.pl w terminie do dnia 15 grudnia 2013 r.
Każdy wniosek winien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres Wnioskodawcy. przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości (numer ewidencyjny działki), której wniosek dotyczy.
W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel. 95 747 20 59 lub 95 747 95 12.

UM Myślibórz, Źródło artykułu: www.mysliborz.pl, Autor zdjęć: UM Myślibórz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   myśliborski

  Powiat myśliborski – powiat w wojewódzkie zachodniopomorskim, w którego skład wchodzą gminy: Barlinek, Dębno, Myślibórz, Boleszkowice, Nowogródek Pomorski oraz miasta Barlinek, Dębno i Myślibórz. Myślibórz jest stolicą powiatu.

  W powiecie jest 7 rezerwatów przyrody, które świadczą o atrakcyjnym turystycznie rejonie i możliwości wypoczywania na łonie natury. Dodatkowo znajdziemy tam Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazowy. Na terenie powiatu są tez dwa jeziora – Myśliborskie i Barlineckie, które są kolejnym powodem, aby odwiedzić te rejony.

  Dostaniemy się tam drogami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 23, 26, 31 i wojewódzkimi nr 121, 126, 127, 128, 130, 151, 156.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola