Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkania aktywizacyjno-szkoleniowe

Data publikacji: 2014-01-31, Data modyfikacji: 2014-01-31
A A AWydrukDrukuj  
 

W dniu 11 lutego 2014 r. o godz. 18.00 w sali konferencyjnej przy ul. 1 Maja 19 w Myśliborzu (sala USC) odbędzie się spotkanie szkoleniowo informacyjne dotyczące możliwości wsparcia finansowego na małe projekty w ramach Stowarzyszenia "Lider Pojezierza", natomiast w dniach 6, 13, 20, 27 lutego 2014 r. w godz. 11.00 - 13.00 w siedzibie CUD Myslibórz przy ul. 1 Maja 19 odbędą się konsultacje z konsultantem gminnym Piotrem Ryglem, dotyczące możliwości dofinansowania projektów w ramach lidera pojezierza. Zgłoszenia i dodatkowe informacje pod nr tel. 508 053 756

 

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”, „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” oraz „Małe projekty” tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi, objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Termin składania wniosków:
20.02.2014 – 10.03.2014r.

Miejsce składania wniosków:
Biuro Stowarzyszenia „Lider Pojezierza”, ul. Sądowa 8, 74-320 Barlinek; od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 – do 15:30;

Tryb składania wniosków:
Wnioski wraz z załącznikami należy składać na obowiązujących formularzach w jednym egzemplarzu w wersji papierowej i elektronicznej na płycie CD. Wnioski powinny znajdować się w skoroszytach. Wnioski należy składać bezpośrednio w miejscu i terminie wskazanym w ogłoszeniu.

Limity środków dostępnych:
1. Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej – 400 000,00 zł
2. Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw – 755 179,18 zł
3. Małe projekty – 908 783,50 zł

Minimalne wymagania:
Minimalne wymagania, których spełnienie jest niezbędne do wyboru projektu w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”, „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” oraz „Małe projekty” jest uzyskanie w ramach oceny Rady LGD minimum wymagalności, którego spełnienie jest niezbędne do wyboru operacji – limit ten wynosi 40% maksymalnej sumy punktów dla danego działania.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru wniosków, w tym formularz wniosku o przyznanie pomocy wraz z instrukcją oraz wykazy dokumentów niezbędnych do wyboru operacji przez LGD są dostępne na stronach:
1. Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie www.arimr.gov.pl
2. Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego www.prow.wzp.pl
3. Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” www.liderpojezierza.pl

Informacje udzielane są w Biurze Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” w Barlinku oraz w punktach koordynatora w każdej Gminie. Pytania należy kierować na adres email: lgd@liderpojezierza.pl lub telefonicznie: 95 746-03-60.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

UM Myślibórz, Źródło artykułu: www.mysliborz.pl, Autor zdjęć: UM Myślibórz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   myśliborski

  Powiat myśliborski – powiat w wojewódzkie zachodniopomorskim, w którego skład wchodzą gminy: Barlinek, Dębno, Myślibórz, Boleszkowice, Nowogródek Pomorski oraz miasta Barlinek, Dębno i Myślibórz. Myślibórz jest stolicą powiatu.

  W powiecie jest 7 rezerwatów przyrody, które świadczą o atrakcyjnym turystycznie rejonie i możliwości wypoczywania na łonie natury. Dodatkowo znajdziemy tam Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazowy. Na terenie powiatu są tez dwa jeziora – Myśliborskie i Barlineckie, które są kolejnym powodem, aby odwiedzić te rejony.

  Dostaniemy się tam drogami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 23, 26, 31 i wojewódzkimi nr 121, 126, 127, 128, 130, 151, 156.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola