Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

II SESJA VI KADENCJI RADY POWIATU W MYŚLIBORZU

 
Porządek sesji: 1. Otwarcie obrad. 2. Podjęcie uchwały w sprawie wskazania Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu do podejmowania czynności w zakresie podróży służbowych Przewodniczącego Rady Powiatu. 3. Podjęcie uchwały w sprawie powołania stałych komisji rady powiatu oraz ustalenia przedmiotu ich działania. 4. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego. 5. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych. 6. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Rewizyjnej. 7. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. 8. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Zastępcy Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. 9. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru Sekretarza Komisji Rewizyjnej. 10. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia powołania członków Komisji skarg, wniosków i petycji. 11. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Starosty Myśliborskiego. 12. Podjęcie uchwały w sprawie delegowania radnych do Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. 13. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu lokalu. 14. Podjęcie uchwały w sprawie wysokości obowiązujących w 2019 roku stawek opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdu usuniętego z drogi oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu. 15. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych do realizacji w 2018 roku. 16. Podjęcie uchwały w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Myśliborskiego w 2019 roku. 17. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu i w budżecie Powiatu Myśliborskiego na 2018 rok. 18. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia trybu prac nad projektem uchwały budżetowej. 19. Zamknięcie obrad.

 


Marek Sobiegraj
 
Data pliku video: 2018-12-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   myśliborski

  Powiat myśliborski – powiat w wojewódzkie zachodniopomorskim, w którego skład wchodzą gminy: Barlinek, Dębno, Myślibórz, Boleszkowice, Nowogródek Pomorski oraz miasta Barlinek, Dębno i Myślibórz. Myślibórz jest stolicą powiatu.

  W powiecie jest 7 rezerwatów przyrody, które świadczą o atrakcyjnym turystycznie rejonie i możliwości wypoczywania na łonie natury. Dodatkowo znajdziemy tam Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazowy. Na terenie powiatu są tez dwa jeziora – Myśliborskie i Barlineckie, które są kolejnym powodem, aby odwiedzić te rejony.

  Dostaniemy się tam drogami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 23, 26, 31 i wojewódzkimi nr 121, 126, 127, 128, 130, 151, 156.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola