Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs pt. "Najładniejsza elewacja i najładniejsze otoczenie budynków wielorodzinnych w roku 2014".

Data publikacji: 2014-02-20, Data modyfikacji: 2014-02-21
A A AWydrukDrukuj  
 

Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz ogłasza konkurs pt. "Najładniejsza elewacja i najładniejsze otoczenie budynków wielorodzinnych w roku 2014". Konkurs kierowany jest do właścicieli budynków wielomieszkaniowych – osób fizycznych lub prawnych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej. Celem konkursu jest propagowanie estetycznego wyglądu budynków położonych na terenie Miasta i Gminy Myślibórz oraz kształtowanie postawy współodpowiedzialności mieszkańców za estetykę i wizerunek miasta.

Z udziału w konkursie wyłączone są budynki wchodzące w skład mieszkaniowego zasobu gminy Myślibórz. Do konkursu mogą być zgłaszane budynki, w których zostały przeprowadzone prace polegające na przebudowie, remoncie lub termomodernizacji obejmujące w swym zakresie elewacje budynku. Zgłaszać można budynki, w których te prace przeprowadzane są w okresie od 01.11.2013 r. do 15.10.2014 r.

Nagroda główna dla zwycięscy konkursu wynosi 5.000 zł !!!

I miejsce 5.000 zł
II miejsce 3.000 zł
III miejsce 2.000 zł

Zgłoszenia do konkursu należy składać w terminie do dnia 16 października 2014 r. w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Myśliborzu, ul. Rynek im. Jana Pawła II 1 w Biurze Obsługi Interesanta (w przypadku zgłoszenia za pośrednictwem poczty należy kierować na adres: Urząd Miasta i Gminy w Myśliborzu, ul. Rynek im. Jana Pawła II 1, 74-300 Myślibórz; za termin zgłoszenia przyjmuje się datę stempla pocztowego).

Kwestionariusz zgłoszeniowy, wzory oświadczeń oraz REGULAMIN konkursu dostępne są na stronie internetowej BIP Urzędu Miasta i Gminy w Myśliborzu (kliknij tutaj) oraz w Biurze Obsługi Interesanta. Zasady Konkursu określone są w Regulaminie Konkursu przyjętym i zatwierdzonym Zarządzeniem nr GKB.120.6.2014 Burmistrza Miasta i Gminy Myślibórz z dnia 19 luty 2014 r. dostępnym na stronie internetowej BIP oraz Biurze Obsługi Interesanta.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Pliki do pobrania:

- wykaz dokumentów niezbędnych do przyjęcia zgłoszenia do konkursu

- oświadczenie dot. postanowień regulaminu konkursu

- oświadczenie dot. przetwarzania danych osobowych

- oświadczenie o niezaleganiu z opłatami

- oświadczenie o wyrażeniu zgody na publikację danych osobowych

- kwestionariusz zgłoszeniowy

UM Myślibórz, Źródło artykułu: www.mysliborz.pl, Autor zdjęć: UM Myślibórz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   myśliborski

  Powiat myśliborski – powiat w wojewódzkie zachodniopomorskim, w którego skład wchodzą gminy: Barlinek, Dębno, Myślibórz, Boleszkowice, Nowogródek Pomorski oraz miasta Barlinek, Dębno i Myślibórz. Myślibórz jest stolicą powiatu.

  W powiecie jest 7 rezerwatów przyrody, które świadczą o atrakcyjnym turystycznie rejonie i możliwości wypoczywania na łonie natury. Dodatkowo znajdziemy tam Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazowy. Na terenie powiatu są tez dwa jeziora – Myśliborskie i Barlineckie, które są kolejnym powodem, aby odwiedzić te rejony.

  Dostaniemy się tam drogami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 23, 26, 31 i wojewódzkimi nr 121, 126, 127, 128, 130, 151, 156.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola