Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego

Data publikacji: 2013-11-12, Data modyfikacji: 2013-11-12
A A AWydrukDrukuj  
 

Informujemy o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn. "Organizacja regionalnych mikołajkowych zawodów pływackich" złożonej przez Miejski Klub Pływacki "Myślibórz", z siedzibą w Myśliborzu, ul. Armii Polskiej 24/.

Uznając celowość realizacji zadania publicznego pt. „Organizacja regionalnych mikołajkowych zawodów pływackich” złożonej przez Miejski Klub Pływacki "Myślibórz", 74 - 300 Myślibórz ul. Armii Polskiej 24/1, na podstawie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity: Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.) zamieszcza się ofertę na stronie internetowej miasta, w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Myśliborzu w zakładce organizacje pozarządowe oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy w Myśliborzu.

Uwagi do oferty można zgłaszać do dnia 19 listopada 2013 r. osobiście w formie pisemnej w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy w Myśliborzu ul. Rynek im. Jana Pawła II 1 lub drogą elektroniczną na adres: oks.umig@mysliborz.pl (skan z podpisem). Formularz z uwagami do złożonej w trybie art. 19 a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie dostępny jest na stronie www.bip.mysliborz.pl w zakładce ”organizacje pozarządowe” (kliknij tutaj) lub w Wydziale Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych urzędu. pok. nr 219.

Burmistrz
Arkadiusz Janowicz

UM Myślibórz, Źródło artykułu: www.mysliborz.pl, Autor zdjęć: UM Myślibórz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   myśliborski

  Powiat myśliborski – powiat w wojewódzkie zachodniopomorskim, w którego skład wchodzą gminy: Barlinek, Dębno, Myślibórz, Boleszkowice, Nowogródek Pomorski oraz miasta Barlinek, Dębno i Myślibórz. Myślibórz jest stolicą powiatu.

  W powiecie jest 7 rezerwatów przyrody, które świadczą o atrakcyjnym turystycznie rejonie i możliwości wypoczywania na łonie natury. Dodatkowo znajdziemy tam Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazowy. Na terenie powiatu są tez dwa jeziora – Myśliborskie i Barlineckie, które są kolejnym powodem, aby odwiedzić te rejony.

  Dostaniemy się tam drogami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 23, 26, 31 i wojewódzkimi nr 121, 126, 127, 128, 130, 151, 156.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola