Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tydzień Zdrowia Psychicznego w ŚDS Myślibórz

 
Tydzień Zdrowia Psychicznego w Środowiskowym Domu Samopomocy w Myśliborzu. Przedstawienie pt. Schizofrenia. W ramach trwającego Tygodnia Promocji Zdrowia Psychicznego, uczestnicy ŚDS wraz z uczniami z Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu w dniu 31 października 2014 r. przedstawili spektakl pt. „Schizofrenia”. Celem minikampanii było uświadomienie społeczeństwu, iż osoby ze schizofrenią żyją wśród nas i zazwyczaj spotykają się z odrzuceniem. Scenariusz spektaklu zawiera elementy autobiograficzne jednego z uczestników ŚDS. Mamy nadzieję, że bliższe poznanie specyfiki choroby psychicznej oraz współpraca młodzieży z Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu i uczestników ŚDS pomoże w przełamaniu lęku przed kontaktem z osobą chorą i przeciwdziała ich alienacji.

 


TVB24
 
Data pliku video: 2014-11-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   myśliborski

  Powiat myśliborski – powiat w wojewódzkie zachodniopomorskim, w którego skład wchodzą gminy: Barlinek, Dębno, Myślibórz, Boleszkowice, Nowogródek Pomorski oraz miasta Barlinek, Dębno i Myślibórz. Myślibórz jest stolicą powiatu.

  W powiecie jest 7 rezerwatów przyrody, które świadczą o atrakcyjnym turystycznie rejonie i możliwości wypoczywania na łonie natury. Dodatkowo znajdziemy tam Barlinecko-Gorzowski Park Krajobrazowy. Na terenie powiatu są tez dwa jeziora – Myśliborskie i Barlineckie, które są kolejnym powodem, aby odwiedzić te rejony.

  Dostaniemy się tam drogami kolejowymi lub drogami krajowymi nr 3, 23, 26, 31 i wojewódzkimi nr 121, 126, 127, 128, 130, 151, 156.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola